Whatsapp’ın Beklenen Özelliği Android İçin Sonunda Geldi!

 In Teknoloji

Geçtiğimiz aylarda WhatsApp Messenger uygulaması bir çok yenilikle kendini göstermişti. Bunların başında Snapchat‘teki bazı özellikleri kendine eklemekle başlayan WhatsApp uygulaması bildiğiniz üzere uygulama üzerinden çekilen fotoğraflara çeşitli emoji’leri eklemenizi ve yazı yazmanıza olanak sağlıyordu.

Bu yenilik üstüne çok geçmeden bir yeni özellikleriyle kullanıcıları daha rahat bir kullanımını hedefleyen WhatsApp uygulaması bulunduğunuz grup sohbetlerinde arkadaşlarınıza kolayca seslenebilmenizi sağlamak adına “@” işaretini koyduktan sonra o grupta bulunanları etiket yardımıyla kolayca seslenebiliyorsunuz.

Bir başka özelliği ise yine grup sohbetlerinin eksikliğini gidermek için kullanan WhatsApp, grup yöneticilerinin grup sohbetini bir bağlantı ile paylaşmasına olanak veriyor ve bu şekilde kolayca grup sohbetlerinize kişileri kolayca davet yöntemiyle ekleyebiliyorsunuz.

Yeniliklere doymayan ve gün geçtikte uygulamasını geliştiren WhatsApp Inc. bu sefer de görüntülü konuşmayı özellikleri arasına ekleyerek başka uygulamalara olan bağlılığı büyük bir şekilde yıkacak gibi görünüyor.

Uygulama beta testleri sürmesi yanı sıra isterseniz bunu indirerek beklemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Beta sürümünü indirmek için

aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz 😉

 

WhatsApp Messenger 2.16.318 Beta APK. indir

 

Recommended Posts

Leave a Comment

İletişim

Her türlü öneri/şikayet ve sorularınızı mesaj olarak iletebilirsiniz.

Not readable? Change text. captcha txt