WhatsApp Durum Güncellemesinde Son Durum Ne Olucak!

 In Teknoloji

Instagram üzerinde yaptığı köklü değişikliklerle Snapchat‘in hikaye özelliklerini bünyesine ekleyen Mark abimiz en son olarak da Whatsapp için bu değişiklikleri yaparak kullanıcılar üzerinde büyük bir tepkiye maruz kaldığı çok açıkça belli oldu ve sanırım Mark abimiz bunu dikkate alacak gibi duruyor 🙂

İnternete sızan beta güncellemesi, WhatsApp‘ın durum güncellemelerinden vazgeçtiğinin sinyallerini verdi.

WhatsApp’in Snapchat ve Instagram’a oldukça benzeyen hikaye özelliğinin eklendiği “durum” güncellemelerine gelen tepkiler artınca, uygulama geri adım atıyor gibi görünüyor. Beta uygulamasının “neler değişti kısmının” internete sızan raporu yapılan değişikliklerin giderileceği konusunda bir bilgi içeriyor. WhatsApp beta uygulamaları hakkında bilgiler veren WABetaInfo‘nun Twitter hesabında da yer alan WhatsApp, ‘Tagline’ adı verilen özellik ile yazılı durum güncellemelerini geri getirileceğine dair bir iddia yer alıyor.

Her ne kadar bu iddia sadece iOS sistemler için ortaya atılmış olsa da Android sürümlerinin bunu takip etmesi oldukça güçlü bir olasılık. Sızan bilgiye göre kullanıcılar, bu özellik ile tıpkı daha önce yaptıkları gibi yazı ve emojilerle durum güncellemesi yapabilecek. Yani WhatsApp cephesinde her şey eskiye dönecek. Kullanıcılar yeni özelliğe gizlilik ayarları üzerinden düzenleyip ulaşabilecekler.

Recommended Posts

Leave a Comment

İletişim

Her türlü öneri/şikayet ve sorularınızı mesaj olarak iletebilirsiniz.

Not readable? Change text. captcha txt