Bilgisayar için Ücretsiz Line İndir

 In Programlar

Ücretsiz olarak indirilebilen ücretsiz arama uygulaması Line, cep telefonu kullanıcılarının birbirleri arasında bedavaya konuşabilmesine imkan tanıyor.

LINE, Japonlara ait bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır, “Line Corporation” tarafından yapılmıştır.LINE, aralarında etiketler, home, timeline ve resmi hesaplar da bulunan çeşitli interaktif öğelerle entegre bir şekilde ücretsiz metin ve sesli mesajlaşma, sesli arama ve grup sohbeti sunar. LINE uygulaması iOS, Android, BlackBerry, Nokia Asha ve Windows Phone dahil olmak üzere birden fazla platform arasında kullanılabilir ve akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan erişilebilir.
line_mesajlasma_programi_ucretsiz_indir_h139974

 

 

ğustos 2013 itibariyle LINE’ın 230 ülkede 230 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. İngilizce, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Tayca, Endonezce, Malayca, Türkçe, Vietnamca, İspanyolca, Fransızca, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Almanca ve İtalyanca başta olmak üzere çeşitli dilleri destekleyen LINE; ayrıca 52 ülkede uygulama mağazalarının “ücretsiz uygulamalar” kategorisinde birinci sırada yer almaktadır.

İnteraktif özellikler içeren mesajlaşma hizmeti ile birlikte LINE programı ayrıca LINE Games, LINE PLAY, LINE Camera ve LINE Card gibi LINE uygulamaları sunar. Kullanıcılar, çeşitli karakter temalarını kullanarak mesajlaşma arayüzlerini özelleştirebilmektedir. Geniş bir yelpazede uygulama, özellik ve servis sağlayan LINE, bir mobil mesajlaşma servisinden fazlasını sunmaktadır.

Line programı nasıl kullanılır?

Çıkartmalar (Line Sticker)

Kullanıcılar, sohbetlere renk katmak için LINE çizgi karakterlerini kullanarak duygularını ifade edebilir.
LINE Çıkartma Dükkanı, 8.000’den fazla çıkartma sunuyor.
Çıkartmalar içerisinde, kullanıcıların farklı durumlara uygun şekilde kendilerini ifade edebilmelerini sağlayan çeşitli kişiliklere sahip karakterler bulunuyor.
En popüler LINE karakterleri Brown, Cony, Moon ve James’tir.

Resmi Hesaplar 

Resmi Hesaplar, kullanıcıların sevdikleri ünlüler, halk figürleri ve kurumsal markalarla arkadaş olup onları “takip ederek”, doğrudan iletişime geçmenin yanı sıra, mesajlar, resimler ve hatta video ve ses dosyaları almasına imkan sağlamaktadır. Ağustos 2013 itibariyle dünya genelinde 700’den fazla Resmi Hesap bulunmaktadır.
Kullanıcılar, Resmi Hesaplardan güncellemeleri görüntüleyebilir, Resmi Hesap sahibi kullanıcılardan gelen mesajları okuyabildiği ve yanıt verebildiği “On Air Mode”da (Yayın Modu) olduğunda onlarla etkileşime geçebilirler.
Resmi Hesaplar içerisinde yer alan Home ve Profil sayfaları ve yeni eklenen sosyal medyaya yönelik özelliklerle kullanıcılar Resmi Hesap içeriğini daha kolay görüntüleyebilir ve paylaşabilir.

Home ve Timeline

‘Home’ ve ‘Timeline’ özellikleri, LINE üzerinden kullanıcıların gündelik yaşamlarındaki düşünceleri ve duygularını paylaşmasını sağlar. Durum güncellemelerine resimler, videolar ve konum bilgileri eklenebilir.

Platformlar Arası, Birden Fazla Cihaz

Kullanıcılar 3G, 4G ve Wi-Fi üzerinden LINE’ı birden fazla platformda (iOS, Android, BlackBerry, Nokia Asha ve Windows Phone) kullanabilir. Bazı diğer mesajlaşma uygulamalarının aksine, aynı kullanıcı LINE’ı aynı anda birden fazla cihazda çalıştırabilir.
LINE ayrıca akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Windows 8, Windows ve Mac OS dahil olmak üzere çeşitli işletim sistemlerini destekleyen bilgisayarlarda kullanılabilir.

Keyifli arama ve mesajlar dileriz.

Ek Dosyalar

# File Description Date added Added by File size Downloads
1 rar LineInst 25 Ocak 2015 04:29 GaLiq 17 MB 4221
Recent Posts

Leave a Comment

İletişim

Her türlü öneri/şikayet ve sorularınızı mesaj olarak iletebilirsiniz.

Not readable? Change text. captcha txt