Avatar 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

 In Genel, Gündem

Avatar, 2009 yılında çıkan en büyük filmlerden biriydi ve kendi alanında kült olmayı başardı. Tabi yönetmen James Cameron’ın bununla yetinmeyeceği belliydi. Son zamanlarda Avatar 2’nin çalışmaları yapılıyor ve ayrıntılar da yavaş yavaş gelmeye başladı. Henüz teyit edilmedi ama Avatar 2’nin çıkış tarihi Fox tarafından açıklanmış olabilir.

Fox Studios, geçtiğimiz günlerde bir yeni filmleri içeren bir program yayınladı. Bu listede bir tarih dikkat çekiyordu. James Cameron’ın yapım şirketi Lightstorm Entertainment’ın filminin yayınlanacağı 21 Aralık 2018. Söylentilere göre Avatar 2’nin çıkış tarihi 2018 yılının Noel zamanına denk gelecek. Diğer yandan Cameron’ın filmi o tarihe kadar yetiştireceği umuluyor. Fox’un çizelgesinde yer alan bu çıkış tarihi, daha önce çıkan dedikoduları da doğrular nitelikte.

Avatar 2’nin çıkış tarihi ne olursa olsun, ilk filmin hayranları merakla bekleyecektir. Cameron bu filmi 3D yapmamak için bastırıyor ama ne sonuç alacak henüz bilmiyoruz. Bakalım ilerleyen dönemlerde hangi gelişmelerle karşılaşacağız.

Recent Posts

Leave a Comment

İletişim

Her türlü öneri/şikayet ve sorularınızı mesaj olarak iletebilirsiniz.

Not readable? Change text. captcha txt